هفت بیمار کرونایی در سمنان تحت مراقبت ویژه قرار دارند

کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان روز جمعه اعلام کرد: طی ٢۴ ساعت گذشته در این استان، ۶۵ فرد مشکوک به کووید ۱۹ به مراکز دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان و ۵۶ نفر نیز به مراکز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برای درمان کرونا مراجعه کردند.

۱۲۱ فرد مشکوک به کرونا در شبانه‌ روز گذشته به مراکز درمانی استان مراجعه کردند و جواب آزمایش ۲۸ فرد مثبت بود که ۲۵ نفر جزو موارد مثبت سرپایی بودند و سه نفر نیز بستری شدند.

کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان شبانه‌روز گذشته را بدون فوتی کرونایی ثبت و تعداد کل بستری شدگان جدید طی روز جمعه در استان سمنان به دلیل کرونا را پنج نفر عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، در آخرین رنگ‌بندی کرونایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان سمنان، شهرستان‌های سرخه و آرادان در وضعیت نارنجی و شهرستان میامی، شاهرود، دامغان، سمنان، مهدیشهر و گرمسار زرد کرونایی شدند.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *