معرفی دکتر متخصص زنان در شرق تهران و روشهای تماس

متاسفانه برخی از سالن‌های آرایشی و کلینیک‌های نامعتبر و بدون مجوز، تبلیغات خدمات زیبایی واژن، مانند جوان سازی واژن (https://drasadi-clinic.com/services-vaginal-rejuvenation/) و عمل زیبایی واژن را انجام می‌دهند و اشخاص نا آگاه زیادی به آن‌ها مراجعه می‌کنند. اکثرا مشتریان این سالن‌های آرایشی گول تبلیغات آن‌ها را می‌خورند و نه تنها مشکل اصلی آن‌ها رفع نمی‌شود، بلکه دچار سایر بیماری‌های زنان می‌شوند.

برای انجام این دسته از جراحی‌های زیبایی زنان، باید به یک دکتر متخصص زنان که در زمینه فلوشیپ زیبایی زنان فعالیت و تخصص دارد، مراجعه کنیم.

در ادامه، مهم ترین خدمات درمانی و زیبایی دکتر زنان و فلوشیپ زیبایی زنان را با هم بررسی می‌کنیم.

مهم ترین خدمات درمانی دکتر متخصص زنان و زایمان

از جمله مهم‌ترین وظایف متخصص زنان و زایمان عبارتند از:

  • درمان ناباروری،
  • مشاوره پیش از بارداری،
  • درمان انواع سرطان زنان ازجمله : سرطان پستان، سرطان رحم، سرطان تخمدان و …
  • درمان تنبلی تخمدان و کیست تخمدان
  • بیماری‌های دستگاه تناسلی مانند زگیل تناسلی

معرفی دکتر متخصص زنان در شرق تهران و روشهای تماس

خدمات زیبایی واژن توسط دکتر متخصص زنان

علاوه بر درمان بیماری‌های زنان، متخصص زنان می‌تواند انواع جراحی‌های زیبایی واژن را انجام دهد. امروزه انجام جراحی‌های زیبایی واژن محبوبیت زیادی در میان خانم‌ها پیدا کرده است. افراد زیادی به دنبال جراحی‌های واژن با هدف بهبود ظاهر و عملکرد دستگاه تناسلی برای لذت بیشتر از رابطه جنسی و ایجاد ظاهری زیبا هستند. از جمله این جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان عبارتند از:

عمل لیفت واژن:

این جراحی به عنوان جراحی تنگ کردن واژن با نخ هم شناخته می‌شود. جراحی لیفت واژن در واقع بافت واژن را بالا کشیده و تاثیر بسزایی در بهبود ظاهر واژن دارد.

سفیدی واژن:

به دلیل تبلیغات و فضای جنسی فیلم‌های سینمایی، خانم‌ها تمایل زیادی به سفید کردن واژن پیدا کرده اند. معضل تیرگی‌های واژن به دلیل ساییدگی و پوشیدن لباس‌های تنگ متداول هستند. قابل ذکر است که روش‌های خانگی سفیدی واژن توصیه نمی‌شود چون می‌تواند باعث بروز مشکلات بعدی شده و در کل، راه حل‌های کوتاه مدتی هستند. اما روشن کردن واژن تحت نظر پزشک، راه حل بلند مدت تر وماندگار تری برای بانوان است.

عمل لابیاپلاستی:

در عمل لابیاپلاستی، بخشی از لابیای مینور و یا لابیای ماژور برش می‌خورد تا حالت آویزان بودن و عدم تقارن آن اصلاح شود. عموما، زایمان، فعالیت جنسی و یا افزایش سن می‌تواند باعث بروز چنین مشکلاتی شود.

گاهی برخی از خانمها خیلی ناشیانه تقاضا دارند که حجم زیادی از بافت کلیتوریس برداشته بشود. این اتفاق می تواند منجر به خشکی مزمن و ایجاد جای زخم نزدیک دهانه واژن شود و همچنین باعث ایجاد درد در هنگام مقاربت گردد. به طور کلی اگر عمل لابیاپلاستی توسط یک پزشک حاذق و با تجربه در زمینه جراحی های زیبایی زنان انجام شود، با کمترین عوارض احتمالی همراه خواهد بود.

تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی:

طی این جراحی، کانال واژن سفت و ترمیم می‌شود. معمولا خانم‌ها بعد از زایمان طبیعی و یا بر اثر اضافه وزن و یا ورزش‌های سنگین دچار گشادی واژن می‌شوند که این موضوع، اعتماد به نفس آن‌ها در رابطه جنسی را کاهش می‌دهد. در چنین شرایطی، عمل تنگ کردن واژن به کمک آن‌ها می‌آید.

عمل پرینورافی (پرینوپلاستی)

پرینه پلاستی یا عمل پرینورافی (Perineorrhaphy) یک راه پیشگیری از پرولاپس (بیرون زدگی هایی است که در واژن رخ می دهند) است که باعث بهبود عملکرد جنسی، درمان درد های ناحیه پرینه یا میان دوراه و همچنین زیبایی واژن انجام می شود. این عمل یک نوع عمل تنگ کردن دهانه واژن است که توسط پزشک متخصص زنان انجام میشود و نتیجه آن منجر به تنگی واژن میشود. همچنین می تواند باعث سفت شدن عضلات و بازسازی آن در ناحیه پرینه گردد که منجر به افزایش تماس با آلت حین رابطه جنسی شود.

تزریق فیلر واژن:

 یکی از روش‌های اصلاح ظاهر ناحیه تناسلی بانوان است. معمولا زایمان طبیعی، کاهش چربی بدن و تغییرات هورمونی باعث پیری، شل شدگی و افتادگی و چروک شدن پوست واژن می‌شود. برای رفع این مشکل، خانم‌ها اقدام به تزریق فیلر واژن می‌کنند تا علاوه بر اصلاح فرم واژن، به روند تنگ شدن و روشن شدن پوست دستگاه تناسلی هم کمک کند.

معرفی دکتر متخصص زنان در شرق تهران و روشهای تماس

دکتر سعیده اسدی، بهترین متخصص زنان تهران

دوباره تاکید می‌کنیم که جراحی‌های زیبایی هم باید توسط دکتر متخصص زنان انجام شود، تا ضمن رعایت بهداشت و تضمین سلامتی فردی، بتوانید از عملکرد و ماندگاری نتایج آن مطمئن شوید. واضح است که مراجعه به کلینیک‌های نامعتبر یا سالن‌های آرایشی که وعده زیبا و جوانسازی واژن را می‌دهند، می‌تواند بسیار خطرناک و نامطمئن باشد.

خانم دکتر سعیده اسدی متخصص جوانسازی واژن، بارداری و زایمان، جراحی درمانی زنان و انواع جراحی‌های زیبایی زنان برای خانم‌های عزیز مشاوره و درمان مناسب با شرایط آن‌ها را فراهم می‌کند. با مراجعه به مطب ایشان، ضمن استفاده از دانش و مهارت بالای یک دکتر متخصص فلوشیپ زنان، روند درمان و جراحی‌های زیبایی شما در یک محیط تمیز و مجهز انجام می‌شود و پزشک و کارکنان اطمینان حاصل می‌کنند که شما بهترین خدمات را تا پایان روند درمان دریافت کنید.

مشاوره های پزشکی، خدمات درمانی و زیبایی مطب در جهتی است که ضمن درمان بیماری های زنان، مشاوره های پیش از بارداری، پزشک معالج دوران بارداری و زایمان، جراحی های زنان به شکل حرفه ای انجام می شود.

برخی خدمات مطب شامل جراحی های کف لگن، انواع جوانسازی واژن و تزریق فیلرها به واژن، درمان زگیل تناسلی (https://drasadi-clinic.com/gynecologic-diseases/genital-warts/)، درمان واژینیسموس و مشکلات زنانه است.

معرفی دکتر متخصص زنان در شرق تهران و روشهای تماس

تنها با رزرو نوبت می‌توانید از خدمات بهترین دکتر زنان شهر تهران (دکتر زنان تهرانپارس) استفاده کنید. آدرس سایت خانم دکتر سعیده اسدی متخصص زنان (https://drasadi-clinic.com/) آدرس مطب: نرسیده به فلکه سوم تهرانپارس کوچه داروخانه مینا،پلاک ۱۱۴، واحد ۱۰ تلفن: ۰۲۱۷۶۷۰۰۵۱۸

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *