ششمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان سراسر کشور

ششمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان

آیین افتتاح ششمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان سراسر کشور از ساعت 14 آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این جشنواره با شعار خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی در آینه صحیفه سجادیه از ساعت ۱۴ به صورت مجازی در بستر TV نهاد به آدرس TV.NAHAD.IR مستقیم پخش می شود.

در این مراسم  ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئولین آموزش عالی کشور و همچنین مسئولین دفاتر نهاد دانشگاه‌های کشور در ساختمان مرکزی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها حضور دارند.ششمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با حضور ریاست محترم نهاد و معاونان فرهنگی وزارتخانه‌های علوم، بهداشت، دانشگاه آزاد و علمی کاربردی برگزار می‌شود.

مکتب شهید سلیمانی از منظر صحیفه سجادیه هم از بخشهای این جشنواره است.گفتنی است این جشنواره از اردیبهشت تا اسفند ۱۴۰۱ به میزبانی استان هرمزگان در بخش‌های مختلف ویژه استادان، دانشجویان، کارکنان و خانواده‌های دانشگاهیان برگزار می‌ شود.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *