«سرگذشت» اسلام و نجوم در رادیو صبا

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، «سرگذشت» عنوان یکی از ویژه برنامه های این شبکه است که به صورت مستند تقدیم مخاطبان می شود.

ویژه برنامه «سرگذشت» فردا چهارشنبه ۱۵ تیر به مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقر علیه السلام با موضوع تاثیر دین اسلام در علم نجوم و ستاره شناسی تقدیم مخاطبان می شود.
انسیه شمس اللهی تهیه کننده این برنامه گفت: مستند «سرگذشت» در این قسمت به سراغ قدیمی ترین دانشمندان مسلمان در علم نجوم رفته و به تاثیر اسلام و احادیث دینی به ویژه نهضت علمی امام صادق (ع) و امام محمد باقر (ع) در علم ستاره شناسی پرداخته است.

وی افزود : در این برنامه با حجت الاسلام و المسلمین سید رضا قلمکاریان اصفهانی کارشناس نجوم اسلامی درباره این موضوع گفتگو شده است.
سرگذشت چهارشنبه ۱۵ تیر ساعت ۲۲ دقیقه به تهیه کنندگی شمس اللهی و گزارشگری آتنا محمد پناه زهرا محسن زاده تقدیم مخاطبان می شود.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *