جنیفر لوپز و بن افلک ۱۷ سال پس از بهم زدن، ازدواج کردند

پس از ۱۷ سال، عشق جنیفر لوپز، خواننده و هنرپیشه و بن افلک، سینماگر هالیوود به ثمر نشست و این دو در کلیسای کوچکی در لاس وگاس با هم ازدواج کردند.

جنیفر لوپز این خبر را در وبسایت رسمی‌اش همگانی کرد و نوشت که بالاخره ازدواج کردند. «عشق زیباست. عشق مهربان است و البته صبور.»

این خواننده و هنرپیشه آمریکایی پس از ازدواج‌اش با بن افلک اسمش را نیز به «جنیفر لین افلک» تغییر داده است.

این زوج روز شنبه با هواپیما به لاس وگاس رفتند و در کلیسای کوچکی با ۴ زوج دیگر در انتظار بودند تا در نهایت نوبت آنها شود. بعد هم خیلی ساده مراسم ازدواج شان را برگزار کردند.

خانم لوپز در ادامه نوشت: «راست می‌گویند تنها چیزی که انسان به آن نیاز دارد عشق است و بس! و من به خاطر فراوانی عشق، داشتن یک خانواده شاد با پنج فرزند، و داشتن یک زندگی که هیچ‌گاه تا این حد دلیل برای امیدواری به آینده را در آن تجربه نکرده بودم، قدردان و سپاسگزارم.»

جنیفر لوپز، ۵۲ ساله اوایل آوریل امسال در وبسایتش تایید کرد که برای بار دوم با بن افلک ۴۹ ساله نامزد شده است. ⁠رابطه پیشین لوپز و افلک در ماه ژوییه ۲۰۰۲ آغاز شد و این دو چندین ماه بعد در نوامبر همان سال نامزد شدند.

⁠قرار بود که آنها در پاییز سال بعدش ازدواج کنند، ولی فقط چند ماه مانده به مراسم عروسی، رابطه آنها به هم خورد و در ژانویه ۲۰۰۴ نامزدی خود را پایان یافته اعلام کردند.

رابطه جدید آنها بعد از اینکه جنیفر لوپز از الکس رودریگز ستاره بیسبال جدا شد و بن افلک نیز جدایی خود را از آنا دی آرماس، هنرپیشه سینما اعلام کرد، دوباره شکل گرفت.

منبع: بی بی سی

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *