تصادف شدید بازیگر آمریکایی نامزد امی / وضعیت آن هیش بحرانی است

صبا: آن هیش بازیگر نامزد جایزه امی یک حادثه رانندگی دچار آسیب جدی شد و در وضعیتی بحرانی به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش گاردین، بر اساس گزارش ها، آن هیش بازیگر آمریکایی نامزد جایزه امی پس از تصادف اتومبیل که باعث شد وسیله نقلیه اش «در شعله های آتش» بسوزد، در یک وضعیت وخیم به بیمارستان منتقل شد. این حادثه صبح روز جمعه ۵ آگوست در منطقه مار ویستا در لس آنجلس، در نزدیکی خانه هیش رخ داد.

این بازیگر ۵۳ ساله برای فیلم هایی از جمله «دانی براسکو» با بازی جانی دپ و آل پاچینو، «سدار راپیدز» و بازسازی فیلم «روانی» شناخته می شود.

تصاویر و فیلم های ویدیویی به دست آمده توسط رسانه آمریکایی TMZ نشان می دهد که هیش در حال رانندگی یک مینی کوپر آبی رنگ بوده که بعدا در صحنه تصادف به شدت آسیب دیده است.

تصادف شدید بازیگر آمریکایی نامزد امی / وضعیت آن هیش بحرانی است
به گفته اداره آتش نشانی لس آنجلس (LAFD) این وسیله نقلیه با یک خانه دو طبقه برخورد کرده و آتش سوزی شدیدی را به وجود آورده است.

در ادامه گزارش آمده است: آتش نشانان برای محدود کردن و خاموش کردن کامل شعله های آتش ۶۵ دقیقه زمان صرف کردند و در این بین یک زن بالغ را از داخل خودرو پیدا کردند که توسط امدادگران LAFD در شرایط وخیم به بیمارستان منطقه منتقل شد.

سخنگوی LAFD تاکید کرد خانه مورد نظر به حدی آسیب دیده است که دیگر غیرقابل سکونت است.

توماس جین دوست هیش به دیلی میل گفت که وضعیت این بازیگر «باثبات» است و علیرغم اینکه با دستگاه تنفس می کند «انتظار می‌رود» از پس این وضعیت بربیاید.

یک منبع نزدیک به هیش نیز گفت که این بازیگر خوش شانس است که زنده است و سوختگی شدیدی دارد و بهبودی طولانی مدتی در پیش روی وی است.

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *