۹۸۳ مددجوی کمیته امداد مستمری‌بگیر تامین اجتماعی شدند

حسین خدرویسی با اعلام این خبر افزود: با پیش‌بینی اعتبارات لازم و همراهی افراد نیکوکار، کمیته امداد طی سال ۱۴۰۰ اقدام به بازخرید سنوات بیمه اجتماعی تعدادی از مددجویان تحت حمایت کرد.

وی ادامه داد: مددجویانی که بالای هفت سال سابقه تامین اجتماعی داشتند و به دلایلی بیمه‌پردازی آنان قطع شده بود، از مزایای این طرح برخوردار شدند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح، تعداد ۹۸۳ نفر از مددجویان از طریق بازخرید سنوات بیمه‌ای شامل مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی و مستمری شده و از چرخه حمایت کمیته امداد خارج شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، خدرویسی اظهار کرد: برای اجرای این طرح حدود ۱۵ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت که ۱۱ میلیارد تومان آن از سوی کمیته امداد، ۳,۵ میلیارد تومان از سوی خیران و مابقی از سهم مددجویان پرداخت شد.

انتهای پیام

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *