“کلاه قرمزی” منتفی شد / «حمید جبلی تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهد کار کنند»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: رادیو نمایش واردِ ماجرای شائبه اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی شد و به اتفاقاتِ جالبی رسید. شاید نکته قابل تأمل آن احتمالِ خداحافظی حمید جبلی با دنیایِ بازیگری باشد.

چندی است با بازگشتِ ایرج طهماسب به فضایِ برنامه‌سازی، بحثِ اختلافاتِ میانِ او و حمید جبلی دوستِ قدیمی او را مطرح می‌کنند. البته چندی پیش در فضایِ مجازی و کامنتی از طرفِ طهماسب به این شائبه اختلاف، پایان داده شد. اما ساخته نشدنِ ادامه «کلاه قرمزی» و غیبتِ چند ساله «حمید جبلی» در دنیای بازیگری مسئله دیگری بود که رادیو نمایش امروز در گفت‌وگویی به آن پرداخت.

مجید توکلی مشاور ایرج طهماسب در «مهمونی» در گفت‌وگویی با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش به بخشی از این حاشیه‌ها پاسخ داد و درباره اینکه چرا جای حمید جبلی در این مجموعه خالی‌ست؟ بیان کرد: آقای جبلی و آقای طهماسب از رفقای قدیمی‌اند و آقای جبلی هم سر تمرین و هم سر فیلمبرداری ما آمده است.

وی در پاسخ به دلیل غیبت جبلی عنوان کرد: آن‌طور که من اطلاع دارم آقای جبلی دیگر بنا ندارد کار کند. تحت هیچ عنوان قرار نیست کار کند. حالا نخواسته‌اند علنی این را اعلام کنند اما من از گپ و گفت هایشان متوجه شدم که فعلاً تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهند در تلویزیون، شبکه خانگی، تئاتر و… کار کنند.

توکلی در پاسخ به اینکه اگر فصل جدید «کلاه قرمزی» ساخته شود حمید جبلی خواهد بود یا خیر؟ بیان کرد: طبیعتاً آنچه که من متوجه شدم فعلاً قصد کار کردن ندارند و برای همین دامن زده شد به شایعات و اینکه با آقای طهماسب اختلافات دارند اما او سر تمرین‌ها و سر صحنه آمده و این تصمیم شخصی‌شان است.

وی در پایان درباره اینکه آیا این تصمیم حمید جبلی ریشه در دلخوری او دارد، گفت: این یک تصمیم کاملاً شخصی است که جبلی در زندگی خود گرفته است. به نظر می‌رسد تصمیم شخصی او این است که یک مدت می‌خواهد کار نکند و من دلیلش را نمی‌دانم.

اخیراً رئیس صداوسیما در دیدار با دانشجویان دانشگاه صنعتی‌شریف راجع به ایرج طهماسب و چند چهره محبوبِ‌دیگر گفته بود: “آقای طهماسب بزرگ‌شده صداوسیماست، سرمایه صداوسیماست. «کلاه‌قرمزی» ایشان برند ثبت‌شده صداوسیما است، مگر می‌شود ما از ایشان چشم‌ برداریم؟ مسئله چیز دیگری است، عید قرار بود در خدمتشان باشیم به شما اطمینان می‌دهیم آقایان ایرج طهماسب، رضا عطاران و محمدرضا حیاتی جزو خط‌خورده‌های سازمان صداوسیما نیستند.”

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *