کشف 100کیلوگرم مخدر شیشه از سقف کامیون افغان

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ فریده زبیده معاون حقوقی و نظارت گمرک ایران اظهار داشت : مقارن ساعت 16و30دقیقه عصر امروز، کارکنان  گمرک “دوغارون” خراسان رضوی پس از مشکوک شدن به  یک دستگاه کامیون تانکر افغانستانی و هدایت آن به واحد ایکس ری و   پس از اسکن و بررسی های فنی و کارشناسی متوجه وجود بسته هایی در جداره سقف کامیون افغان می شوند.

وی افزود: پس از  بررسی های فیزیکی و برش نقاط مورد نظر، تعداد یکصد بسته به وزن تقربیی صد کیلوگرم مواد مخدر شیشه کشف شد.

معاون حقوقی و نظارت گمرک ایران تاکید کرد : همکاران ما در گمرک ضمن تلاش برای تسهیل تجارت، اعمال حاکمیت قانون را دنبال می کنند و در برابر قاچاق کالا  و تراتزیت  مواد مخدر از کشورمان مجاهدانه مانند سدی محکم ایستاده اند.

زبیدی در پایان گفت:  علاوه بر کشف این محموله، طی ۴ماهه امسال، مقدار  ۱۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در بازرسی های بدنی وجاسازی های حرفه ای در جوف کالاهای مسافر نیز  در گمرک دوغارون  کشف وضبط شده است‌.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *