نمایش مستند «داستان های هزار و یک روز » در خانه هنرمندان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نمایش این مستند هشتم خرداد ساعت ۱۷:۳۰ در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران آغاز می شود و پس از آن هم جلسه پرسش و پاسخ با حضور کارگردان برگزار خواهد شد.نمایش مستند «داستان های هزار و یک روز » در خانه هنرمندان
«داستان‌های هزار و یک روز» روایتی از تلاش‌های انسان‌ دوستانه و صلح‌طلبانه سه فرد از سه کشور در بستر یک داستان افسانه‌ای است و پرویز پرستویی، محمود بنکدارنیا، شیزوکو تسویا، گرهارد فریلینگر، نوریوکی آساکورا در این فیلم حضور دارند.
احمدزاده پیش از این نیز مستندهای «آخرین تیر آرش»، «موج زنده» و «بهترین مجسمه دنیا» را کارگردانی کرده است.
نمایش این فیلم در هفته های اخیر در آمریکا موجب واکنش ضد انقلاب و توهین به پرویز پرستویی، دیگر عوامل و تماشاگران فیلم شد.
خانه هنرمندان ایران در خیابان طالقانی، انتهای خیابان شهید موسوی شمالی قرار دارد و حضور در این برنامه برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *