نقش من در فردای سرزمینم چیست؟

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، در فراخوان ملی دریافت ایده های نو و خلاقانه دختران محورهای آموزشی، علمی، صنایع فرهنگی، هنر، ادبیات، محیط زیست، رسانه، اوقات فراغت و فعالیت‌های جهادی برای ارسال ایده‌های دختران در نظر گرفته شده است.

براساس این گزارش، اهداف اجرای این طرح، گسترش گفتمان الگوی سوم برای نقش آفرینی دختران، الگوسازی و شخصیت سازی دختران پیشتاز(خلق شخصیت های الگو در صنایع فرهنگی)، حمایت از نشر و تولید محصولات فرهنگی، هنری و رسانه ای، شکوفایی استعدادها و خلاقیت دختران، بازآفرینی نقش اجتماعی دختران، شناخت جایگاه دختران در خانواده . افزایش مهارت ها و خود فعالسازی و خود ارزیابی و تکیه بر توانایی ها و افزایش اعتماد به نفس است.

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین شرایط ارسال طرح را اینگونه توضیح داد و اعلام کرد: این طرح ویژه دختران(۱۲ تا ۱۸ ) سال است، هر طرح با نام و نام خانوادگی، کدملی، نام شهر یا روستا، تلفن باشد، هر طرح و ایده دارای عنوان، خلاقیت، نوآوری باشد و هر ایده پرداز می تواند ۳ عنوان و ایده ارسال کند.

براساس اعلام این معاونت، طرح ها به صورت (مکتوب یا تصویری) در ۲ بخش«معرفی خودم و معرفی ایده ام» از طریق درگاه ثبت نام جشنواره در پرتال معاونت امور زنان و خانواده به آدرسwomen.gov.ir  و شبکه اجتماعی ایتا به شماره ۰۹۱۹۰۹۷۸۸۶۷ ارائه شود. 

این معاونت همچنین مهلت ارسال ایده ها را تا سوم خرداد ۱۴۰۱ بیان کرد و قرار است از ایده های منتخب جهت حمایت و اجرا و حضور در همایش ملی ایده های نو و خلاقانه دختران (هویت دختر ایرانِ اسلامی) تقدیر شود.

براساس تقویم رسمی ایران، ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ و یکم ذوالقعده مصادف با ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران است.

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *