نقش من در فردای سرزمینم چیست؟

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، در فراخوان ملی دریافت ایده های نو و خلاقانه دختران محورهای آموزشی، علمی، صنایع فرهنگی، هنر، ادبیات، محیط زیست، رسانه، اوقات فراغت و فعالیت‌های جهادی برای ارسال ایده‌های دختران در نظر گرفته شده است.

براساس این گزارش، اهداف اجرای این طرح، گسترش گفتمان الگوی سوم برای نقش آفرینی دختران، الگوسازی و شخصیت سازی دختران پیشتاز(خلق شخصیت های الگو در صنایع فرهنگی)، حمایت از نشر و تولید محصولات فرهنگی، هنری و رسانه ای، شکوفایی استعدادها و خلاقیت دختران، بازآفرینی نقش اجتماعی دختران، شناخت جایگاه دختران در خانواده . افزایش مهارت ها و خود فعالسازی و خود ارزیابی و تکیه بر توانایی ها و افزایش اعتماد به نفس است.

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین شرایط ارسال طرح را اینگونه توضیح داد و اعلام کرد: این طرح ویژه دختران(۱۲ تا ۱۸ ) سال است، هر طرح با نام و نام خانوادگی، کدملی، نام شهر یا روستا، تلفن باشد، هر طرح و ایده دارای عنوان، خلاقیت، نوآوری باشد و هر ایده پرداز می تواند ۳ عنوان و ایده ارسال کند.

براساس اعلام این معاونت، طرح ها به صورت (مکتوب یا تصویری) در ۲ بخش«معرفی خودم و معرفی ایده ام» از طریق درگاه ثبت نام جشنواره در پرتال معاونت امور زنان و خانواده به آدرسwomen.gov.ir  و شبکه اجتماعی ایتا به شماره ۰۹۱۹۰۹۷۸۸۶۷ ارائه شود. 

این معاونت همچنین مهلت ارسال ایده ها را تا سوم خرداد ۱۴۰۱ بیان کرد و قرار است از ایده های منتخب جهت حمایت و اجرا و حضور در همایش ملی ایده های نو و خلاقانه دختران (هویت دختر ایرانِ اسلامی) تقدیر شود.

براساس تقویم رسمی ایران، ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ و یکم ذوالقعده مصادف با ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران است.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *