مشاهده اعضای حذف شده از گروه‌ها، قابلیت جدید واتس‌اپ

واتس‌اپ روی قابلیت جدیدی کار می‌کند که به‌وسیله آن می‌توانید فهرست اعضای حذف شده گروه‌ها را ببینید. به گزارش خبرگزاری صداوسیما: یکی از قابلیت‌هایی که قرار است به واتس‌اپ اضافه شود به شما اجازه می‌دهد تا قادر به مشاهده تعداد اعضایی که گروه را ترک کرد‌ه‌اند یا از آن حذف شده‌اند، باشید. هم اکنون این ویژگی برای نسخه جدید بتای واتس‌اپ در iOS منتشر شده است.

پیام‌رسان پر کاربر واتس‌اپ به‌صورت هم‌زمان روی چند قابلیت مهم مانند آواتار‌های سفارشی کار می‌کند تا بتواند تجربه بهتری را به کاربرانش ارائه دهد. در کنار این موارد، واتس‌اپ روی بهبود تجربه استفاده از گروه‌ها نیز تمرکز ویژه‌ای دارد. به‌عنوان‌مثال سقف اعضای گروه‌ها در این پیام‌رسان از ۱۰۰ نفر به ۵۱۲ نفر افزایش‌یافته است.

قابلیت جدید واتس‌اپ برای گروه‌ها

ظاهراً،  افزایش قابلیت‌ها در گروه‌ها تمام نشده و در نسخه بتای جدید واتس‌اپ اگر مدیر گروهی باشید، می‌توانید فهرست اعضایی را که گروه را ترک کرد‌ه‌اند یا حذف شده‌اند مشاهده کنید. این تغییر در نسخه ۲۲٫۱۶٫۰٫۷۵ بتا رخ‌داده و فعلاً به‌صورت محدود در iOS قابل فعال‌سازی است. حداکثر مدت زمانی که هر حساب کاربری حذف شده از گروه می‌تواند در این فهرست حضور داشته باشد، ۶۰ روز است.

این فهرست «Past Participants» نام دارد و از طریق تنظیمات گروه می‌توان به آن دسترسی داشت. ماجرا هنوز تمام نشده است. واتس‌اپ در کنار افزودن این قابلیت، توانایی جستجوی دقیق نام اعضای حذف شده را نیز در اختیارتان می‌گذارد. این موضوع می‌تواند برای گروه‌های شلوغ که اعضای زیادی در آن رفت‌وآمد دارند، مفید واقع شود.

از سوی دیگر، در این نسخه بتا اگر عضوی از گروه حذف شود و یا آن را ترک کند، پیام مربوط به این اتفاق برای اعضای عادی نمایش داده نمی‌شود؛ بنابراین تنها مدیر‌های گروه می‌توانند اعلان مربوط به آن را دریافت کنند. با وجود این‌که ویژگی مذکور فعلاً در iOS فعال‌سازی شده،  انتظار داریم که به‌زودی شاهد انتشار آن برای پلتفرم‌های اندروید و دسکتاپ نیز باشیم.

مشاهده اعضای حذف شده از گروه‌ها، قابلیت جدید واتس‌اپ
لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

علائم ترکیدن کیست تخمدان

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزیاتو، کیست‌ های تخمدان (Ovarian cyst) کیسه‌ های کوچک پر از مایعی هستند که روی تخمدان تشکیل می‌شوند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *