مدیریت پشت میزنشینی در دستور کار دولت نیست

به گزارش روز شنبه ایرنا از وبدا، مهندس محمد هاشمی با اشاره به ۴۱ سفر استانی وزیر بهداشت در طول ۷ ماه گذشته، انجام این سفرها را نشان دهنده عزم دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت برای حل مشکلات مناطق محروم کشور دانست و گفت: مشکلات حوزه سلامت یکی از میراث هایی است که به دولت سیزدهم رسیده و حل آنها، نیازمند حضور در صحنه، آشنایی و راهکارهای موثر است.

وی اظهار داشت: نیمی از سفرهای استانی وزیر بهداشت به همراه رییس جمهور و اعضای هیات دولت بوده که این سفرها منشا خیری برای حل مشکلات حوزه های مختلف و از جمله حوزه سلامت بوده است.  

هاشمی  افزود: در سراسر کشور ۲۲۰ پروژه نیمه تمام بهداشتی و هزاران پروژه نیمه تمام بهداشتی و دانشجویی وجود دارد که اتمام آنها و همچنین تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت نظام شبکه بهداشت کشور، نیازمند حل مشکلات این پروژه ها است.  

وی افزود: تمام سفرهای استانی وزیر بهداشت و دولت، در روزهای تعطیل آخر هفته انجام شده و می شود. وزیر بهداشت در روزهای غیرتعطیل به شدت و با جدیت، پیگیر حل مشکلات و معضلات نظام سلامت از جمله تامین منابع، مدیریت کرونا، تامین نیروی انسانی مورد نیاز و امورات جاری وزارت بهداشت است و همین تلاشهای مجدانه و پیگیریهای خستگی ناپذیر وی را به وزیر جهادی شهره کرده است.

لطفاامتیاز دهید
مد و زیبایی

شامپو آرگان

داشتن چهره زیبا و جذاب یکی از دغدغه­های همیشگی افراد جامعه به خصوص خانم­ها است. بنابراین همیشه افراد زیادی را می­توان یافت که به دنبال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *