مدیریت پشت میزنشینی در دستور کار دولت نیست

به گزارش روز شنبه ایرنا از وبدا، مهندس محمد هاشمی با اشاره به ۴۱ سفر استانی وزیر بهداشت در طول ۷ ماه گذشته، انجام این سفرها را نشان دهنده عزم دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت برای حل مشکلات مناطق محروم کشور دانست و گفت: مشکلات حوزه سلامت یکی از میراث هایی است که به دولت سیزدهم رسیده و حل آنها، نیازمند حضور در صحنه، آشنایی و راهکارهای موثر است.

وی اظهار داشت: نیمی از سفرهای استانی وزیر بهداشت به همراه رییس جمهور و اعضای هیات دولت بوده که این سفرها منشا خیری برای حل مشکلات حوزه های مختلف و از جمله حوزه سلامت بوده است.  

هاشمی  افزود: در سراسر کشور ۲۲۰ پروژه نیمه تمام بهداشتی و هزاران پروژه نیمه تمام بهداشتی و دانشجویی وجود دارد که اتمام آنها و همچنین تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت نظام شبکه بهداشت کشور، نیازمند حل مشکلات این پروژه ها است.  

وی افزود: تمام سفرهای استانی وزیر بهداشت و دولت، در روزهای تعطیل آخر هفته انجام شده و می شود. وزیر بهداشت در روزهای غیرتعطیل به شدت و با جدیت، پیگیر حل مشکلات و معضلات نظام سلامت از جمله تامین منابع، مدیریت کرونا، تامین نیروی انسانی مورد نیاز و امورات جاری وزارت بهداشت است و همین تلاشهای مجدانه و پیگیریهای خستگی ناپذیر وی را به وزیر جهادی شهره کرده است.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *