شروع به کار دو مرکز اهدای خون از نخستین روز خرداد

مدیرکل انتقال خون استان تهران از افتتاح دو مرکز جدید اهدای خون و افزایش تعداد این مراکز در پایتخت به عدد ۱۴ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر محمدرضا مهدی زاده با اعلام این خبر گفت: بعد از چند سال توقف در فعالیت دو مرکز اهدای خون شهدای چیذر در منطقه یک و ابوذر در منطقه ۱۷، از امروز شاهد بازگشایی این دو مرکز برای خدمت به داوطلبان اهدای خون خواهیم بود.

وی افزود: افزایش تخت‌های بیمارستانی در سطح استان تهران و نیاز فزاینده به خون و فرآورده‌های خونی برای بیماران، یکی از اولویت‌های ما افزایش مراکز اهدای خون برای دسترسی سریعتر اهداکنندگان خون در نقاط مختلف پایتخت است.

دکتر مهدی زاده گفت: شورای اسلامی شهر تهران و شهرداران مناطق یک و ۱۷ و اداره کل سلامت شهرداری در رقم زدن این اتفاق مبارک، همراهی خوبی داشتند و ان شاءالله با لطف مردم در این مناطق، بتوانیم در تأمین خون کافی و سالم برای بیماران موفق باشیم.

مرکز اهدای خون شهدای چیذر در میدان ندا منطقه یک تهران و مرکز اهدای خون ابوذر در خیابان ابوذر روبروی خیابان طوس واقع شده است که از روز شنبه تا پنجشنبه و از ساعت ۸ تا ۱۹ آماده ارائه خدمات به مردم نوعدوست و داوطلبان اهدای خون خواهند بود.

لطفاامتیاز دهید
مد و زیبایی

شامپو آرگان

داشتن چهره زیبا و جذاب یکی از دغدغه­های همیشگی افراد جامعه به خصوص خانم­ها است. بنابراین همیشه افراد زیادی را می­توان یافت که به دنبال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *