شروع به کار دو مرکز اهدای خون از نخستین روز خرداد

مدیرکل انتقال خون استان تهران از افتتاح دو مرکز جدید اهدای خون و افزایش تعداد این مراکز در پایتخت به عدد ۱۴ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر محمدرضا مهدی زاده با اعلام این خبر گفت: بعد از چند سال توقف در فعالیت دو مرکز اهدای خون شهدای چیذر در منطقه یک و ابوذر در منطقه ۱۷، از امروز شاهد بازگشایی این دو مرکز برای خدمت به داوطلبان اهدای خون خواهیم بود.

وی افزود: افزایش تخت‌های بیمارستانی در سطح استان تهران و نیاز فزاینده به خون و فرآورده‌های خونی برای بیماران، یکی از اولویت‌های ما افزایش مراکز اهدای خون برای دسترسی سریعتر اهداکنندگان خون در نقاط مختلف پایتخت است.

دکتر مهدی زاده گفت: شورای اسلامی شهر تهران و شهرداران مناطق یک و ۱۷ و اداره کل سلامت شهرداری در رقم زدن این اتفاق مبارک، همراهی خوبی داشتند و ان شاءالله با لطف مردم در این مناطق، بتوانیم در تأمین خون کافی و سالم برای بیماران موفق باشیم.

مرکز اهدای خون شهدای چیذر در میدان ندا منطقه یک تهران و مرکز اهدای خون ابوذر در خیابان ابوذر روبروی خیابان طوس واقع شده است که از روز شنبه تا پنجشنبه و از ساعت ۸ تا ۱۹ آماده ارائه خدمات به مردم نوعدوست و داوطلبان اهدای خون خواهند بود.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *