سازمان‌های بیمه‌گر برای اجرای کامل نسخه‌نویسی الکترونیکی وارد میدان شوند

به گزارش روز جمعه ایرنا از وبدا، امین بیگلرخانی در نشست با مدیران سازمان‌های بیمه‌گر درباره اجرای نسخه‌نویسی برخط با اشاره به اهمیت حضور و همکاری همه‌جانبه سازمان‌های بیمه‌گر در اجرای این طرح گفت: برای اجرای کامل و دقیق نسخه‌نویسی آنلاین، حضور میدانی و پای‌کار آمدن سازمان‌های بیمه‌گر الزامی است و انتظار داریم پا به‌پای وزارت بهداشت در این میدان قدم بردارند.

وی با بیان اینکه همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا طرح ملی نسخه‌نویسی آنلاین به طور کامل انجام شود، افزود: به سرانجام رساندن طرح نسخه‌نویسی آنلاین را یکی از مهم‌ترین وظایف خود می‌دانیم تا مردم بتوانند از خدمات آن به بهترین شکل ممکن بهره‌برداری کنند.

وی ادامه داد: از مهم‌ترین مزایای این طرح، یکپارچه‌سازی و اتصال پلتفرم‌های مختلف نسخه‌نویسی آنلاین است و از سوی دیگر، درصد خطای احتمالی که در نسخه‌نویسی سنتی وجود داشت، نزدیک به صفر می شود و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد.

سرپرست مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اضافه کرد: از دیگر مزایای این طرح، کاهش هزینه‌های مصرف کاغذ در تهیه دفترچه‌های بیمه در سازمان‌های بیمه‌گر خواهد بود که با اجرای این طرح، هزینه‌های سنگین حذف و از سوی دیگر به محیط‌زیست نیز آسیب کمتری وارد خواهد شد.

بیگلرخانی گفت: اجرای این طرح را جزو رسالت‌های کاری و جهادی خود می دانیم و وزارت بهداشت همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بتواند با اجرای آن، مسیر خدمت‌رسانی به مردم را هموار ساخته و کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی را افزایش دهد و به همین منظور از همه سازمان‌های بیمه‌گر می‌خواهیم مانند گذشته به‌ صورت جهادی پا در میدان گذاشته و برای سرانجام رساندن این طرح وزارت بهداشت را یاری دهند.

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *