رپسول اسپانیا صادرات نفت ونزوئلا را از سر گرفت

به گزارش آرمان زنان و به نقل از گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از آرگوس مدیا، پس از دو سال وقفه شرکت نفتی رپسول اسپانیا صادرات نفت ونزوئلا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از سر گرفته است. به همین دلیل در ماه ژوئن شرکت نفت دولتی ونزوئلا به طور روزانه 630 هزار بشکه نفت صادر کرد که 61 درصد افزایش داشته است.

در ماه جولای نیز شرکت رپسول 3 میلیون بشکه نفت از ونزوئلا دریافت کرده است. این شرکت در حال دریافت نفت از ونزوئلا به جای بدهی این کشور است.

سال 2020 بود که به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا، رپسول خرید نفت از این کشور لاتین را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متوقف کرد.

رویترز در اوایل ماه ژوئن گزارش داد که وزارت امورخارجه آمریکا طی نامه‌ای به دو شرکت رپسول اسپانیا و انی ایتالیا مجوز دریافت نفت به جای بدهی توسط آنها از ونزوئلا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صادر کرد.

در سایه تلاش‌های آمریکا برای کاهش ورود نفت روسیه به اروپا، این کشور در حال صدور مجوز برای خرید نفت ونزوئلا توسط طرف‌های ثالث است.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *