روایت بهنوش بختیاری از آزار جنسی: من را سوار ماشینش کرد و کیلومترها دورتر برد؛ گفت اگر نرمش پیشه کنی، پولت را می‌دهم؛ با لگد زدم توی کمر او

آرمان زنان : بهنوش بختیاری در گفت‌وگو با یکی از تلویزیون‌های اینترنتی، از تجربه آزار جنسی گفت و اعلام کرد این موضوع را پیگیری قضایی کرده و اگر لازم باشد نام آزارگر خود را هم فاش خواهد می‌کند.

بهنوش بختیاری گفت: «برای خودم در سریالی بود که پولم را هم ندادند این اتفاق افتاد اما غیر از این یک مورد در این بیست و شش سال فعالیتم به هیچ وجه چنین اتفاقی برایم نیفتاده بود اما دوستانم که در پشت صحنه‌ها بودند برایم مواردی تعریف می کردند. گریمورها و جامه‌دارها می گفتند ما آمدیم به شرط داشتن ارتباط و یا می‌گفتند اگر ارتباط نگرفتیم حذف‌مان می کردند یا پولمان را نمی‌داند یا باهامون بد می‌شدند و اینقدر بدجنسی باهامون می‌کردند که مجبور می‌شدیم باهاشون راه بیایم، بخاطر اینکه آخرماهی دستمزدمان را بگیریم. طرف گاهی مجبور است کوتاه بیاید یا یک وعده سرخرمنی بدهد که پولش را بگیرد. در حالی که خیلی از خانم ها دارند خرج خانواده می‌دهند و اوضاع اقتصادی خانه به آنها وابسته است، در این شرایط دخترها در سینما خیلی مظلوم اند.»

بهنوش بختیاری درباره تجربه شخصی اش از این تعرض ها هم گفت: « ماجرا این است که یک واژه‌ای داریم به نام زن شوهردار، انسان متاهل و متعد، این آقا با علم به این موضوع به من پیشنهاد داد و واکنش من هم چک و لگد و فحش بود. عمق فاجعه اینجا است که همسر و فرزند این فرد هم سر صحنه می‌آمدند. یک روز من را سوار ماشینشان کردند و از شورآباد قم به سمت تهران حرکت کردیم، من را کیلومترها دورتر از خانه برد، به او گفتم نگه دارد توجهی نکرد تا در نهایت با ۱۱۰ تماس گرفتم. به من گفت اگر یکم با من سازش و نرمش پیشه کنی، پولت را هم می‌دهم، من هم با لگد زدم توی کمر او و گفتم خاک‌ بر سر منِ بختیاری اگر به خاطر پول چنین کاری را انجام دهم. ولی از طریق مراجع قضایی ماجرای حقوق را پیگیری کردم و اگر هم لازم شود، نام ایشان را فاش می‌کنم در حال حاضر هم موافق جنبش می‌تو هستم چون هر کسی یک پولی به دستش آمده فکر کرده می‌تواند به سینما بیاید و هرکاری دوست دارد انجام دهد.»

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *