دیدار رئیس انجمن دوستی ایران و چین با معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان

به گزارش ایسنا، علاءالدین بروجردی، رئیس انجمن دوستی ایران و چین در دیدار با معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به سوابق خود در ارتباط با چین و سوابق فعالیت بیش از دو دهۀ انجمن دوستی ایران و چین اظهار کرد: زمینه گسترده همکاری‌ها و فعالیت ایران و چین و اجرایی شدن تفاهم‌نامه همکاری ۲۵ ساله میان دو کشور، ایجاب می‌کند که نهادهای مختلف ایرانی برنامه‌هایی برای توسعه روابط در زمینه‌های مختلف همکاری و هم افزایی داشته باشند و حضور حدود سه هزار دانشجوی ایرانی در چین از جمله مصادیقی از این فرصت‌ها در حوزه جوانان است.

سیامک بدر رئیس کمیته جوانان انجمن دوستی ایران و چین نیز در این دیدار به سوابق انجمن دوستی ایران و چین در حوزه‌ی جوانان و مجموعه رویدادهای برگزار شده در دو کشور و همچنین الگوهای فعالیتی چین اشاره و همکاری با فدراسیون جوانان چین و کمپ جوانان سازمان همکاری‌های شانگ‌های و آمادگی انجمن برای همکاری با وزارت ورزش و جوانان و تسهیل ارتباط میان جوانان دو ملت را به عنوان فرصت‌های موجود عنوان کرد.

وحید یامین پور معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز در این دیدار با بر شمردن تکالیف و وظایف قانونی وزارت و تاکید بر ارتباط با سازمان‌های بین‌المللی و تمرکز بر نگاه جهانی در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب، به معرفی حوزه‌های تخصصی سازمان‌های مردم نهاد در حوزه جوانان و برخی اقدام‌های انجام شده از سوی وزارت در هفته جوان از جمله اجلاس جوانان مقاومت پرداخت.

در پایان این دیدار، همکاری مستمری میان کمیته جوانان انجمن دوستی ایران و چین و مدیران کل حوزه‌های مختلف وزارت ورزش و جوانان ایجاد و برنامه بلندمدتی برای آن تدوین شود.

5/5 - (2 امتیاز)
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *