خزعلی: دختران ایران زمین برای خود آینده‌ای زیبا رقم بزنند

انسیه خزعلی عصر سه‌شنبه در نشست صمیمانه با جمعی از دختران دانش آموزان روزه اولی و جشن تکلیف آنها در دبستان دخترانه ایران تهران افزود: امروز شما به میهمانی خدا دعوت شدید و دعا می کنم از طرف شما که دلهای صاف شما کمک کند این کشور و مملکت به سرانجام و آینده درخشان نزدیک شود.

وی تاکید کرد: شما دختران این سرزمین هم برای خودتان آینده زیبایی را رقم بزنید و هم برای زندگی هایی که برای آینده خود دارید تا پرورش دهنده سلیمانی ها باشید.

خزعلی از مسئولان وزارت آموزش و پرورش بخاطر برگزاری چنین جشن تکلیفی قدردانی کرد و گفت: از همه شما دختران تشکر می کنم و خوشحالم یک روز خوب را در خدمت شما بودم.

۳۰۰ واحد آموزشی سند مالکیت ندارد
مدیرکل آموزش و پرورش تهران نیز در این نشست گفت: دولت مردمی آیت الله رییسی از روز اول تکیه بر آن گذاشت که ویژگی بارز آن مردمی بودن آن است و خود رییس جمهور، وزرا و معاونان در بین مردم هستند.

علیرضا کریمیان اظهار داشت: شهر تهران با تمام زرق و برقی که دارد درخصوص فضای آموزشی جز آخرین استانها است اما قدمهای خوبی با حضور وزیر آموزش و پرورش برمی‌داریم تا مشکلات به نام حداقل برسد.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ واحد آموزشی داریم که سند مالکیت ندارند، افزود: سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و وزارت آموزش و پرورش امکان نوسازی این مدارس را ندارند و چون این مدارس در بخش جنوبی شهر هستند. امیدواریم معاون رییس جمهور کمک کنند این مدارس تعیین تکلیف شوند تا اسناد مالکیت آن به نام جمهوری اسلامی شده و از آنها بهره برداری شود.

 خزعلی در جریان این برنامه فرهنگی از دانش‌آموزان که به سن تکلیف رسیده و جشن تکلیف و روزه اولی آنها برگزار شد با حضور در جمع این دانش‌آموزان قدردانی و تشکر کرد.

جشن تکلیف با حضور ۱۵۰ دانش‌آموز دختر و با اجرای سرود و برنامه های فرهنگی دانش آموزان و اقامه نماز و افطار به اتمام رسید.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *