حضور بیش از ۵ هزار شرکت‌کننده در دومین لیگ «کتاب‌بازی»

به گزارش خبرگزاری صداوسیما: در دومین لیگ بازی‌های موبایلی «کتاب‌بازی» که هم‌زمان با عید سعید قربان آغاز شده و تا عید غدیر در جریان است، رقابت میان ۵۰۶۷ نفر شرکت‌کننده ادامه دارد.

در این رویداد که در راستای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و آشنایی بیشتر کاربران بازی‌های ویدئویی با مفاهیم و اطلاعات عمومی و کاربردی در حال برگزاری است، در مجموع ۷۵۷۰ کاربر ثبت‌نام کردند که از این میان ۵۰۶۷ نفر وارد فضای رقابتی لیگ شدند.

شرکت‌کنندگان در این لیگ تاکنون به بیش از ۳۰۰ هزار پرسش در حوزه اطلاعات عمومی و پرسش‌هایی که از سوی نهاد کتابخا‌نه‌های عمومی کشور در راستای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی طراحی شده است، پاسخ داده‌اند.

بر اساس اعلام روابط‌عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، رویداد «کتاب‌بازی» برای ۵ نفر برتر این رقابت که بالاترین امتیاز را به دست آورند، ۵ جایزه نقدی شامل نفر اول ۱۱ میلیون تومان، نفر دوم ۹ میلیون تومان، نفر سوم ۷ میلیون تومان، نفر چهارم ۵ میلیون تومان و نفر پنجم ۳ میلیون تومان در نظر گرفته است. همچنین از میان همه شرکت‌کنندگان در این رویداد، به‌قیدقرعه به ۳۰ نفر، «هر نفر ۵۰۰ هزار تومان» جایزه نقدی داده می‌شود.

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *