جیمز کان، ستاره «پدرخوانده» درگذشت

صبا: جیمر کان بازیگر فیلم های «پدرخوانده»، «سارق» و «میزری» در ۸۲ سالگی درگذشت.

به گزارش  ورایتی، جیمز کان بازیگر مشهور آمریکایی که بازی اش در نقش سانی کورلئونه پسر عصبی مزاج و بی پروای دون ویتو کورلئونه (مارلون براندو) در فیلم «پدرخوانده» برایش نامزدی جایزه اسکار را به ارمغان آورد، روز چهارشنبه ۶ جولای درگذشت. خانواده این بازیگر این خبر را در توییتر اعلام کردند. او هنگام مرگ ۸۲ ساله بود.

در توییت خانواده کان آمده است: ما با غم و اندوه فراوان، شما را از خبر درگذشت جیمی در عصر ۶ جولای مطلع می کنیم. خانواده کان از پیام های عشق و تسلیت صمیمانه شما قدردانی می کنند و ما شما می خواهیم که در این زمان دشوار به حفظ حریم خصوصی خانواده ما احترام بگذارید.

کان در کنار حضور در «پدرخوانده» در فیلم هایی از جمله «میزری»، «الف»، «سارق»، «پدرخوانده قسمت دوم»، «ترانه برایان» و «قمارباز» نیز نقش های قابل توجهی ایفا کرد.

جیمز کان با نام کامل جیمز ادموند کان در برانکس نیویورک به دنیا آمد. او در دانشگاه میشیگان با فرانسیس فورد کوپولا کارگردان فیلم «پدرخوانده» همکلاس بود.

لطفاامتیاز دهید
مد و زیبایی

شامپو آرگان

داشتن چهره زیبا و جذاب یکی از دغدغه­های همیشگی افراد جامعه به خصوص خانم­ها است. بنابراین همیشه افراد زیادی را می­توان یافت که به دنبال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *