جیمز کان، ستاره «پدرخوانده» درگذشت

صبا: جیمر کان بازیگر فیلم های «پدرخوانده»، «سارق» و «میزری» در ۸۲ سالگی درگذشت.

به گزارش  ورایتی، جیمز کان بازیگر مشهور آمریکایی که بازی اش در نقش سانی کورلئونه پسر عصبی مزاج و بی پروای دون ویتو کورلئونه (مارلون براندو) در فیلم «پدرخوانده» برایش نامزدی جایزه اسکار را به ارمغان آورد، روز چهارشنبه ۶ جولای درگذشت. خانواده این بازیگر این خبر را در توییتر اعلام کردند. او هنگام مرگ ۸۲ ساله بود.

در توییت خانواده کان آمده است: ما با غم و اندوه فراوان، شما را از خبر درگذشت جیمی در عصر ۶ جولای مطلع می کنیم. خانواده کان از پیام های عشق و تسلیت صمیمانه شما قدردانی می کنند و ما شما می خواهیم که در این زمان دشوار به حفظ حریم خصوصی خانواده ما احترام بگذارید.

کان در کنار حضور در «پدرخوانده» در فیلم هایی از جمله «میزری»، «الف»، «سارق»، «پدرخوانده قسمت دوم»، «ترانه برایان» و «قمارباز» نیز نقش های قابل توجهی ایفا کرد.

جیمز کان با نام کامل جیمز ادموند کان در برانکس نیویورک به دنیا آمد. او در دانشگاه میشیگان با فرانسیس فورد کوپولا کارگردان فیلم «پدرخوانده» همکلاس بود.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

عوارض مصرف دخانیات در زنان

بنابر اعلام واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بعضی کشورهای جهان، تعداد زنان سیگاری در حال افزایش است. در

اطلاعات بیشتر
بارداری

علائم افسردگی پس از زایمان

در برخی موارد مادران بعد از تولد نوزاد خود غمگین، بی حوصله، زودرنج و عصبانی هستند و می‌گویند که نمی‌توانند از پس مراقبت‌های فرزندشان برآیند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *