جانی دپ به «دزدان دریایی کارائیب» بر نمی‌گردد / وکیل جانی دپ پیشنهاد ۳۰۰ میلیونی دیزنی را ساختگی خواند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 با وجود شایعاتی که اخیرا به گوش می‌رسید، این ستاره هالیوودی قرار نیست در ازای عقد یک قرارداد ۳۰۱ میلیون دلاری به مجموعه «دزدان دریایی کارائیب» بازگردد.

به گزارش اسکرین رنت، مجموعه سینمایی محبوب دزدان دریایی کارائیب اولین بار در سال ۲۰۰۳ با فیلم نفرین مروارید سیاه به سینمادوستان معرفی شد. این فیلم تحسین شده مورد توجه منتقدان و مخاطبان قرار گرفت و بیش از ۶۵۴ میلیون دلار فروش کرد. به دنبال موفقیت این فیلم، چهار دنباله برای آن ساخته شد که در همه آنها جانی دپ نقش کاپیتان جک اسپارو را بازی می‌کرد. با وجود آن که دپ یک وزنه سنگین در مجموعه اکشن-ماجراجویی دزدان دریایی کارائیب بود، استودیو دیزنی در دسامبر سال ۲۰۱۸ و تنها ۶ روز پس از انتشار مقاله‌ای که امبر هرد در آن خود را قربانی خشونت خانگی معرفی کرده بود، این بازیگر را از نقش کاپیتان اسپارو کنار گذاشت.

حالا که جانی دپ در دادگاه اعاده حیثیت اخیر خود علیه هرد پیروز شده است، شایعاتی درباره احتمال بازگشت او به دزدان دریایی کارائیب مطرح شده بود و گفته می‌شد وی برای این منظور یک قرارداد ۳۰۱ میلیون دلاری امضا کرده است. اما نماینده دپ اخیرا در گفت‌وگو با ان‌بی‌سی نیوز با رد این اخبار آنها را ساختگی خواند.

البته از ابتدا هم روشن بود این اخبار صحت ندارند چون جانی دپ در جریان دادگاه اعاده حیثیت گفته بود حتی اگر دیزنی به او دستمزد ۳۰۰ میلیون دلاری هم پیشنهاد دهد آن را قبول نخواهد کرد. افزون بر این، جری بروکهایمر، تهیه کننده مجموعه سینمایی دزدان دریایی کارائیب، نیز چندی پیش گفته بود درباره آینده این مجموعه هنوز تصمیمی گرفته نشده و جانی دپ دیگر گزینه‌شان برای بازی نیست. این فیلمساز مطرح آمریکایی همچنین تایید کرد که در حال حاضر دیزنی دو فیلمنامه جداگانه برای دزدان دریایی کارائیب را در اختیار دارد؛ در یکی از این فیلمنامه‌ها قرار است مارگو رابی نقش یک کاراکتر را بازی کند و سایر بازیگران نیز عمدتا زن باشند.

منبع: ایرنا

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *