توضیحات خواننده ماکان بند درباره تقلید از لباس گروه «بی‌تی‌اس»: پوشیدن آن لباس اشتباه بود / با تذکر نماینده وزارت ارشاد آن را کنار گذاشتم

آرمان زنان : امیر مقاره خواننده گروه «ماکان بند» به بیان توضیحاتی درباره لباسی که در کنسرتش پوشیده بود، پرداخت و گفت که پوشیدن این لباس اشتباه بود و آن را برای همیشه کنار گذاشته است.

در روزهای گذشته عکسی از کنسرت ماکان بند منتشر شد که خواننده این گروه را در حالی نشان می‌دهد که لباسی عجیب به تن دارد، لباسی که طرح آن تقلیدی از لباسِ خوانندۀ گروه معروف «بی‌تی‌اس» است. «بی‌تی‌اس» گروهی کُره‌ای است که طرفداران زیادی در موسیقی جهان دارند.

اما اینکه خواننده‌ای در ایران طرح لباس خواننده این گروه را تقلید کند، موجب ایجاد حاشیه‌ها و واکنش‌های منفی بسیاری شد،

از‌این‌رو سراغ امیر مقاره خواننده گروه ماکان‌بند رفتیم تا ماجرا را از منظر خودش جویا شویم.

امیر مقاره می‌گوید: در ابتدا باید تشکر کنم از شما که در این فضای ملتهب و شلوغ رسانه‌ای بالاخره از خودم در مورد این موضوع سؤال کردید. راستش در مورد موضوع لباس، من اول باید چند مورد را عرض کنم. من بعد از ایام کرونا نزدیک به صد اجرای کنسرت داشتم که در تمامی این اجراها از کت و شلوار استفاده کردم و سعی کردم پوشش مناسب و زیبایی نسبت به فضای کنسرت داشته باشم و احترام به مخاطب برایم در اولویت بوده است.

او توضیح می‌دهد: در مورد این لباس خاص هم باید بگویم که در یک اجرا و فقط در سه قطعه پایانی آن اجرا، این لباس را پوشیدم. قبول دارم که این لباس انتخاب مناسبی نبود، البته که پس از همان اجرا با تذکر نماینده وزارت ارشاد و مؤسسه آوازی نو آن لباس را کنار گذاشتم و دیگر هیچ وقت از آن استفاده نکردم.

مقاره می‌گوید: در حقیقت این جنجال و حاشیه‌ای که برایم ایجاد شده فقط مربوط به پانزده دقیقه از حدود صد اجراست!

این خواننده تأکید می‌کند: در کنسرت‌های گروه ماکان، برای اجرای باکیفیت و جذب مخاطب خیلی تلاش می‌کنیم ما در همین شرایط اقتصادی که رفتن به کنسرت برای بسیاری از مردم دشوار است، کنسرت ویژه «ماکان برای همه» را برگزار کردیم که تمام بلیت‌ها با تخفیف ویژه به مخاطبان ارائه شدند.

او ادامه می‌دهد: در این کنسرت ویژه، متوجه شدیم که بسیاری از حاضران در سالن، برای اولین بار است که به کنسرت ما می‌آیند، این اتفاق به‌دلیل تخفیف ویژه‌ای بود که در این کنسرت لحاظ کردیم.

مقاره می‌گوید: متأسفانه در فضای مجازی این کارهای مثبت خیلی دیده نمی‌شود و فقط روی نقاط منفی دامن می‌زنند، البته که من هم اشتباه خودم را قبول دارم و اصلاً به همین دلیل بود که آن لباس را برای همیشه کنار گذاشتم، اما باید بگویم که ما دوست داریم با اجراهای‌مان انرژی مثبت و حال خوب به همه مردم هدیه دهیم.

لطفاامتیاز دهید
سلامت خانواده

علائم ترکیدن کیست تخمدان

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزیاتو، کیست‌ های تخمدان (Ovarian cyst) کیسه‌ های کوچک پر از مایعی هستند که روی تخمدان تشکیل می‌شوند.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *