بازمهندسی سیاست‌دهی ارزی نوار تست قند خون

روح الله مزینانی گفت : شرکت های دارای نمایندگی قانونی و دارای کد وسیله پزشکی  IRc فعال نوار تست قند خون در راستای شفافیت، رقابت سالم و انحصار زدایی و به منظور مدیریت و کنترل میزان ارزبری ثبت سفارشات تجهیزات و ملزومات پزشکی و استفاده حداکثری از توانایی تامین کنندگان مجاز، در مواردی که محصولات تولید داخل از نظر ظرفیت تولید و فناوری روز کفایت نیاز نظام سلامت کشور را ندارد، با هدف تعدیل سیاست تعدادی متناسب با قیمت ارزی پیشنهادی (افزایش یا کاهش سابقه تعدادی و ارزی واردات) در فرآیند رقابتی فرآورده را وارد می کنند.

وی ادامه داد: متقاضی باید نسبت به تکمیل، مهر و امضا و ارسال پیشنهادات خود مطابق اسناد بازمهندسی مستندات خود را ارسال کند.

مدیرکل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: در صورت دریافت نکردن پیشنهادات مناسب از طرف شرکت های نمایندگی قانونی جهت تعدیل سوابق قیمت های ارزی متناسب با سیاست تعدادی و متعاقب آن نداشتن نتیجه مناسب (تعدیل قیمت متناسب با تعداد و رتبه کیفی مربوطه) از بازمهندسی حاضر جهت تعدیل و کشف قیمت متناسب با تعداد سیاست ارزی واردات نسبت به تامین اقلام مذکور از طریق برگزاری فراخوان عمومی فوریتی توسط تامین کنندگان مجاز (بدون در نظر گرفتن نمایندگی قانونی انحصاری/غیر انحصاری) برای تامین اقلام مذکور اقدام می شود.

لطفاامتیاز دهید
مد و زیبایی

شامپو آرگان

داشتن چهره زیبا و جذاب یکی از دغدغه­های همیشگی افراد جامعه به خصوص خانم­ها است. بنابراین همیشه افراد زیادی را می­توان یافت که به دنبال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *