امیلیا کلارک: در سریال «جان اسنو» بازی نمی‌کنم؛ کار من با این مجموعه تمام شده

بازیگر نقش دنریس تارگرین در سریال «بازی تاج و تخت» تمایلی به تکرار نقش خود در اسپین آف «اسنو» ندارد.

به گزارش کامیک بوک، دنیای بازی تاج و تخت با تکیه بر اسپین‌آف‌هایی که از این سریال در دست ساخت هستند، به زودی بزرگ و بزرگتر خواهد شد. تابستان امسال سریال خاندان اژدها پخش می‌شود که قرار است بخشی از مجموعه فانتزی بازی تاج و تخت باشد. همچنین چندی پیش نیز خبری منتشر شد مبنی بر آغاز ساخت یک اسپین آف با محوریت کاراکتر جان اسنو که در آن کیت هرینگتون نقش جان را تکرار خواهد کرد.

این اسپین آف که اسنو (Snow) نام دارد امکان بازگشت دیگر شخصیت‌های آشنای سریال مانند خواهران ناتنی‌ جان یعنی آریا استارک (میسی ویلیامز) و سانسا استارک (سوفی ترنر) و دنریس تارگرین (امیلیا کلارک) را فراهم می‌کند.

اگرچه با مرگ دنریس در پایان سریال بازی تاج و تخت داستان این شخصیت به پایان رسید اما احتمال می‌رفت در سریال اسنو به طریقی به داستان بازگردد یا اسپین آف مخصوص به خود را داشته باشد. اما از هیچکدام از این اتفاقات خبری نیست چون امیلیا کلارک، بازیگر این نقش، در مصاحبه جدیدی که با بی بی سی داشت، در پاسخ به طرح احتمال تکرار نقش دنریس تارگرین در اسپین آف بازی تاج و تخت با صراحت تمام پاسخ داد:

نه فکر میکنم کار من با این مجموعه تمام شده است.

سریال درام-فانتزی بازی تاج و تخت محصول شبکه اچ.بی.او براساس رمان پرفروش نغمه یخ و آتش نوشته جورج آر. آر. مارتین ساخته و از آوریل سال ۲۰۱۱ (فروردین ۹۰) تا مه ۲۰۱۹ (اردیبهشت ۹۸) پخش شد. این سریال به ادغام یک ایده فانتزی با شخصیت‌های واقع گرایانه و خلق ترکیبی از این دو عنصر شناخته می‌شد که تا آن زمان در قاب تلویزیون بی‌سابقه بود.

منبع: ایرنا

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *