آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت

آمازون پرایم ۲۲ ژوئیه برای نخستین بار تیزر سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» را پخش کرد. قرار است سریال از دوم سپتامبر در این شبکه پخش شود. حضور شماری از عوامل تولید در جشنواره کامیک-کان ساندیه‌گو بحث درباره ماجرای داستان را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی داغ کرده است.

هواداران فانتزی‌های جی. آر. آر. تالکین پس از انتظاری طولانی می‌توانند روایت سینمایی دیجیتال او را دنبال کنند. آمازون از سال ۲۰۱۷ و پس از پیروزی بر نتفلیکس برای خرید امتیاز، مقدمات تولید این اثر را آماده کرد و با این که فیلمبرداری در فوریه سال ۲۰۲۰ در نیوزیلند آغاز شد اما همه‌گیری جهانی کووید-۱۹، کار تولید این سریال را هم برای مدت‌های طولانی متوقف کرد.

روایت شخصیت‌های سینمایی ارباب حلقه‌ها

«ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» ماجرای پیشین شماری از شخصیت‌های شناخته شده درسه‌گانه سینمایی ارباب حلقه‌ها را روایت می‌کند. از قرار معلوم ماجرا هزاران سال پیش از رویدادهای سینمایی فیلم‌های پیتر جکسون در سرزمین میانی (عالم ناسوتِ پیشاتاریخی تالکین) می‌گذرد.

آنچنان که تصاویر آگهی برمی‌آید، تماشاگران قرار است شاهد داستان زندگی پیشینی پرسوناژهای اصلی فیلم‌ها و ازجمله پادشاه ایزیلدور با بازی ماکسیم بالدری، سال‌ها پیش از قطع انگشت سائورون و کشف حلقه یگانه باشند.

در فصل اول سریال ایزیلدور، جوانی است که می‌خواهد راه پدرش الندیل را ادامه دهد و دریانورد شود. اما همواره میل مجهول کشف چیزی ناشناس با او همراه است.

تیزر آمازون پرایم با چهره اِلف ملکه، گالادریل آغاز می‌شود. مورفید کلارک سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت»، جای کیت بلانشت در سه‌گانه پیتر جکسون را گرفته است.

ماجراهای عاشقانه میان گونه‌های متفاوت؟

از قرار معلوم گالادریل با هالبراند با بازی چارلی ویکرز رابطه‌ای پیچیده دارد. چارلی ویکرز اخیرا در یک مصاحبه با تائید وجود نوعی رابطه گفته است برای دیدن این که آیا یک اِلف بلدمرتبه عاشق یک میرا می‌شود، تنها باید منتظر ماند. برخی از هواداران پروپا قرص فانتزی‌های جی. آر. آر. تالکین می‌گویند رابطه میان این دو پرسوناژ، تنها جنگ و ناسازگاری است.

ماجرای عشقی دیگر میان آروندیر الف با بازی اسماعیل کروز کوردوبا و بروندین میرا با بازی نازنین بنیادی می‌گذرد. بازیگران هر دو نقش این رابطه عاشقانه و پیچیده را تائید کرده‌اند.

نخستین قسمت‌های فصل اول سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» دوم سپتامبر و بلافاصله پس از تعطیلات تابستانی روی پلاتفرم آمازون‌پرایم پخش می‌شود. انتظار می‌رود آمازون، در دوره‌ای که تولیدات پرشمار و کم‌رمق نتفلیکس باعث سقوط میلیونی مشتریان این شبکه شده است، با «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» جای خود را بیش از پیش در میان مصرف‌کنندگان محصولات صنعت فرهنگی باز کند.

منبع: یورونیوز

لطفاامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *