درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

مقدمه:
پایگاه تحلیلی خبری زنان (آرمان زنان) کار خود را از اواسط سال ۱۳۹۲ به همت جمعی از دختران و بانوان دغدغه مند پایتخت تمدن و فرهنگ ایران اسلامی- اصفهان – بدون هیچگونه وابستگی حزبی و جناحی آغاز کرده است.
حیا در دورانی که روشنفکران غرب زده آزادی زنان مسلمان را با هیچ قید و بندی مطرح می کنند ظهور کرده و قصد دارد با اطلاع رسانی سریع و دقیق طبق اصول حرفه ای خبرنویسی یعنی صحت، دقت، سرعت، بی طرفی، جامعیت با جمع آوری اخبار پاسخگوی نیازهای بانوان فهیم و عزتمند اصفهانی و چه بسا ایران اسلامی در فضای مجازی باشد.
آرمان زنان همچنین در نظر دارد علاوه بر تولید و توزیع اخبار مربوط به بانوان که نیمی از جمعیت ایران اسلامی و استان اصفهان را تشکیل می دهند، به مسائل دیگری از قبیل آموزش های ویژه به این قشر ارزشمند بپردازد.
علاوه بر این قرار است در این پایگاه تحلیلی خبری، تحلیل ها و مقالات بانوان اندیشمند اصفهانی نیز به همراه تصاویر ویژه برنامه های مخصوص بانوان ارائه شود.

خط مشی:
پایبندی به قوانین و منافع جمهوری اسلامی ایران رعایت شده و خط مشی آن مبتنی بر اصول اسلام و نظام مقدس اسلامی، اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی و توصیه های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله) و مصالح و منافع ملی بانوان استان پهناور اصفهان در ایجاد و ادامه فعالیت این رسانه مورد توجه است.

ارتباط با ما:
ما بر این باوریم که انتقاد جدی و سازنده به مراتب مؤثرتر از تحسین و تشویق خواهد بود. در همین راستا، این پایگاه اطلاع رسانی در نظر دارد پل ارتباطی شما با مسئولین قرار گرفته و صدای شما را به گوش آنها برساند.
پس از شما می خواهیم تا انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را از طریق پست الکترونیکی Info@armanezanan.ir برای ما ارسال کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

سخن آخر:
امید است تا با یاری خداوند منان و استعانت از حضرت ولی عصر (ارواحنا لتراب مقدمه فداء) و با طیب خاطر بتوانیم گامی محکم و مؤثر در جهت توجه به قشر آسیب پذیر زنان در جامعه و رفع مشکلات موجود در حوزه بانوان برداریم.

تازه ها