• کدخبر: 6795
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۲۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
  • چاپ خبر

اعزام خبرنگاران اصفهانی برای انعکاس مظلومیت کودکان غزه

فعالان رسانه‌ای سازمان بسیج رسانه اصفهان با تاسی از ایثارگری‌های شهدای رسانه، با محکوم کردن تجاوزات رژیم اشغالگر، آمادگی خود را برای اعزام و انعکاس جنایات صهیونیسم بین‌الملل و اوج فجایع انسانی در کشتار کودکان غزه اعلام می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری حیا به نقل از تسنیم، حمله بى‌رحمانه اسرائیل و کشتار وحشیانه بى‌سابقه این رژیم اشغالگر به ویژه کشتار وسیع زنان وکودکان وغیرنظامیان وتخریب منازل، مدارس، بیمارستان‌ها، زیرساخت‌ها و مراکز تلویزیونی و حمایت بى چون و چراى سران آمریکا و اروپا از این جنایات هولناک حقایق زیادى را براى جهانیان فاش کرد و ماهیت این رژیم پوشالی را بر همگان نمایان تر نمود.

متاسفانه این روزها شاهد سانسور خبری در غزه توسط عمال امپریالیسم رسانه بوده و حتی محکوم نمودن گروه های مقاومت که از آب و خاک خویش دفاع می‌نمایند هستیم و مشاهده می‌کنیم آن دسته از خبرنگاران جان برکفی که جهت انعکاس اخبار مظلومیت های کودکان غزه ایثارگرانه به جهاد با دوربین‌های خود هستند، غریبانه به خاک و خون کشیده می‌شوند.

خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای سازمان بسیج رسانه استان اصفهان به نمایندگی از اصحاب رسانه استان شهید پرور اصفهان و با تاسی از ایثارگری‌های شهدای رسانه، با محکوم نمودن تجاوزات رژیم اشغالگر قدس، آمادگی خود را جهت اعزام و انعکاس جنایات صهیونیسم بین‌الملل و اوج فجایع انسانی در کشتار کودکان غزه اعلام می‌نماید.

خبرنگاران و فعالان رسانه ای برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سازمان بسیج رسانه استان اصفهان خیابان کمال اسماعیل- کوچه شهید سید جواد حسینی-ساختمان شهید چمران-واحد۷ مراجعه کنند.

درج دیدگاه

تازه ها