• کدخبر: 4084
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۳۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
  • چاپ خبر

البرز گاز قهرمان جام حذفی تنیس بانوان شد

سومین دوره رقابت های جام حذفی تنیس باشگاهها و دسته های آزاد ایران با قهرمانی تیم البرز گاز کیش به پایان رسید.

سومین دوره رقابت های تنیس باشگاهها و دسته های آزاد ایران با حضور ۸ تیم از ۴ تا ۱۱ بهمن ماه به میزبانی کیش برگزار شد و در نهایت تیم البرز گاز کیش موفق شد با غلبه بر تیم پردازشگران الکترونیک ارومیه عنوان قهرمانی بازی ها را از آن خود کرد.

در نخستین دیدار این مرحله غزل پاک باطن از تیم البرز گاز کیش موفق شد در ۲ ست متوالی و با امتیازات ( ۲-۶ و ۴-۶ ) در مجموع ۲ بر صفر از سد سحر نجعی عبور کرد اما در بازی دوم و در بخش انفرادی این تنیسور تیم پردازشگران الکترونیک بود که با نتیجه ۲ بر صفر موفق شد حریف خود را از پیش رو بردارد، در این بازی غزاله ترکمن با نتیجه ( ۳-۶ و ۱-۶ ) صدف صادق وزیری را شکست دهد تا تکلیف تیم قهرمان در بازی دونفره مشخص شود.

در ادامه این بازی ها و در بخش دونفره تیم البرز گاز کیش متشکل از غزل پاک باطن و صدف صادق وزیری موفق شدند با نتیجه ( ۲-۶ و ۴-۶ ) در مجموع ۲ بر صفر از سد تیم ۲ نفره غزاله ترکمن و سحر نجعی عبور کنند و در مجموع با پیروزی ۲ بر یک صاحب عنوان قهرمانی شوند.
به این ترتیب پس از یک هفته رقابت تنیسورها در نهایت تیم های البرز گاز کیش و پردازشگران الکترونیک ارومیه در جایگاه اول و دوم ایستادند و تیم های آکادمی تنیس پارسیان و هییت تنیس اصفهان ( الف ) نیز مشترکا عنوان سومی را از آن خود کردند.

در مراسم اختتامیه این رقابت ها حسین جلالی معاون ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه مناطق آزاد کیش، فریده گنجویی نایب رییس فدراسیون در بخش بانوان شاهرخ کشاورز دبیر فدراسیون، اصغر غمناک و فرشاد صفتی رییس و دبیر سازمان لیگ تنیس حضور داشتند.

شهرزاد لازم زاده به عنوان سرداور و سمانه یار محمدی، پری رخ احمدی، زهرا لرستانی، آزیتا ملک احمدی، پروشات پارسی مقدم نیز به عنوان داور قضاوت این دوره از رقابت ها بر عهده داشتند.

منبع:مهر

درج دیدگاه

تازه ها