• کدخبر: 37350
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۲۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
  • چاپ خبر
رئیس سازمان جوانان هلال احمر خبر داد:

قصه بگویید جایزه بگیرید/ جشنواره قصه‌گویی «لی‌لی لی‌لی حوضک»

رئیس سازمان جوانان هلال احمر از برگزاری جشنواره قصه گویی “لی‌لی لی‌لی حوضک” خبر داد.

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، مسعود حبیبی – رئیس سازمان جوانان هلال احمر اظهار داشت: مهربانی، فداکاری، دوست داشتن دیگران و کمک به یکدیگر، موضوعات این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره قصه گویی با هدف ترویج و تحکیم فرهنگ رفتار مهربانانه و نوع دوستانه میان کودکان برگزار می شود، ادامه داد: همه مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی که دارای کانون غنچه‌های هلال هستند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

رئیس سازمان جوانان تصریح کرد: حداکثر زمان ارائه هر قصه ۱۰ دقیقه است که خلاقیت و نوآوری در شیوه ارائه مورد توجه قرار خواهد گرفت و همچنین لباس، گریم، شخصیت و تیپ سازی قصه گو نیز در داوری‌ها، حائز امتیاز است.

براساس این فراخوان، علاقمندان می توانند تا ۵ بهمن ماه با تکمیل فرم شرکت در جشنواره (فرمت آن در کانال تلگرامی جشنواره موجود است) و ارسال آن به آدرس پست الکترونیکی دبیرخانه و یا ادمین کانال برای حضور در این جشنواره اقدام کنند.

همچنین بایستی فیلم‌های قصه گویی تا ۱۵ بهمن در قالب لوح فشرده به آدرس پستی دبیرخانه و یا ارسال از طریق نرم افزارتلگرام به آدرس ادمین کانال و یا ارسال از طریق ایمیل به پست الکترونیکی دبیرخانه ارسال گردد.
فرمت‌های تصویر نیز به صورت MPEG ،MOV ،MP4 یا AVI با اندازه تصویر حداقل ۶۴۰ در ۳۲۰ PIXEL باشد.

شرکت کنندگان توجه داشته باشند که منظور از فیلم اجرا، تصویربرداری حرفه ای نیست بلکه با گوشی همراه نیز می‌توانید قصه گویی خود را ضبط کنید.

به گزارش هلال احمر – تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه، فیلم ها بازبینی و شرکت کنندگان راه یافته به جشنواره مشخص خواهند شد. مراسم اختتامیه نیز طی روزهای ۳ تا ۵ اسفندماه با حضور منتخبین و شرکت کنندگان راه یافته به جشنواره برگزار می‌شود.

در این مراسم به همه راه یافتگان به جشنواره لوح یادمان اهدا می‌شود. نفرات اول تا سوم نیز هر کدام به ترتیب تندیس جشنواره، دپیلم افتخار و ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی، تندیس جشنواره، لوح تقدیر و ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت خواهند کرد. همچنین آثار برتر با ضبط استودیویی تولید و در سطح کشور منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

تازه ها