• کدخبر: 37204
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۰۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۹
  • چاپ خبر
جانشین بسیج جامعه زنان استان اصفهان مطرح کرد:

پیش قراولی مردم اصفهان در خلق حماسه ۹ دی/ حفظ ایمان و روحیه انقلابی سدی پولادین در بروز فتنه های جدید

عبدالهی گفت: مهمترین چیزی که ملت ایران باید به آن توجه کنند این است که ابتدا ایمان و سپس روحیه انقلابی خود را حفظ کنند و تلاش کنند همیشه پشت سر ولایت حرکت نمایند.

صدیقه عبدالهی در گفتگو با خبرنگار آرمان زنان پیرامون نقش زنان در خلق حماسه ۹ دی اظهار کرد: زنان همیشه علاوه بر تربیت فرزندان و ایفای نقش مادری و همسری در تمام صحنه های انقلاب حضوری فعال داشته و این حضور آگاهانه و ایثارگرانه را با الگوگیری از حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) به تصویر کشیده اند.

* پیش قدمی زنان در همه صحنه های انقلاب اسلامی

وی افزود: زنان در اصفهان نیز همواره در همه صحنه ها حضور فعال داشته و ثابت کرده اند که هم می توانند مادر و همسر خوبی بوده و هم در همه صحنه ها حضوری چشم گیر در کنار مردان خود داشته باشند.

* پیش قراولی مردم اصفهان در خلق حماسه ۹ دی

جانشین بسیج جامعه زنان استان اصفهان با اشاره به حضور تاریخی مردم اصفهان در هشتم دی ماه سال ۸۸ و خنثی سازی فتنه جلوتر از سایر شهرها، افزود: مردم اصفهان همیشه پیشگام بوده و در فداکاری و ایثارگری برای کشور و دینشان و همچنین در پیروزی و حفظ انقلاب اسلامی این نقش را ایفا کرده اند.

وی بیان کرده اند: در قبل و بعد از انقلاب و دوران دفاع مقدس مردم اصفهان از لحاظ فداکاری و ایثارگری شاخص بوده اند به طوری که قبل از انقلاب زمانی که رژیم سابق مردم را سرکوب می کرد اولین حکومت نظامی در اصفهان به پا شد.

عبدالهی ادامه داد: مردم اصفهان همچنین پس از پیروزی انقلاب در دوران دفاع مقدس و اعزام نیرو به جبهه های دفاع مقدس حضوری پرشور داشته و فرزندان خود را برای دفاع از اسلام روانه میدان جنگ کرده اند.

وی با اشاره به تعداد زیاد شهدای دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت در زمان کنونی، بیان کرد: در ۲۵ آبان ماه مردم اصفهان تنها در یک روز ۳۷۰ شهید را بر دستان خود تشییع کردند تا جایی که امام خمینی (ره) فرمودند در کجای دنیا چنین مردمی را سراغ دارید که در یک روز چنین حماسه ای را خلق کنند.

جانشین بسیج جامعه زنان استان اصفهان ادامه داد: مردم اصفهان همواره بیشترین سرمایه کذاری را برای انقلاب داشته اند و در ۸ دی ماه سال ۸۸ نیز این اصفهانی ها بودند که پیشاپیش سایر بلاد ایران بساط فتنه را جمع کردند و بعد در نهم دی ماه راهپیمایی گسترده در سراسر کشور شکل گرفت.

* حفظ ایمان و روحیه انقلابی سدی پولادین در بروز فتنه های جدید

وی در رابطه با راهکار لازم برای انجام نشدن فتنه های مشابه سال ۸۸ در کشورمان گفت: مهمترین چیزی که ملت ایران باید به آن توجه کنند و رهبر معظم انقلاب نیز بارها بر آن تاکید داشته اند این است که ابتدا ایمان و سپس روحیه انقلابی خود را حفظ کنند و تلاش کنند همیشه پشت سر ولایت نه یک گام جلوتر و نه یک گام عقب تر حرکت نمایند.

عبدالهی خاطر نشان کرد: مهم است که ولایتمدار باشیم و ولایتمدار بمانیم، چرا که از صدر اسلام تاکنون هم هر جا اسلام ضربه دیده به خاطر بی تقوایی مردم و جدا شدن آن ها از معنویات بوده و مهم تر از همه اینکه مردم دست رد به سینه امام و ولی خود زده اند؛ بنابراین باید تلاش کتیم همواره پشت ولایت فقیه بایستیم تا به فرموده امام راحل به مملکتمان آسیبی نرسد.

انتهای پیام

درج دیدگاه

تازه ها