• کدخبر: 37178
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۱۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۷
  • چاپ خبر
بیانیه بسیج جامعه زنان استان اصفهان به مناسبت 9 دی ماه؛

حماسه ۹ دی نمایش اقتدار، بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است

بانوان انقلابی و بصیر ایران اسلامی با اقتدا به اسوه تقوی و بصیرت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها درحمایت از ولایت، همچون گذشته در صحنه های گوناگون انقلاب حضوری مداوم و گسترده دارند و آماده جانفشانی در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌باشند.

به گزارش آرمان زنان، بسیج جامعه زنان استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۹ دی ماه بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر می باشد:

حماسه ۹ دی نقطه هزیمت فتنه ۸۸ و صحنه‌ نمایش اقتدار، بصیرت و ولایت‌مداری ملت ایران در یکی از حساس‌ترین و الهام‌بخش‌ترین مقاطع تاریخی انقلاب و کشور به شمار می‌رود.

بی‌تردید بازخوانی و ترسیم علل بروز فتنه بزرگ ۸۸ که پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری و حضور ۸۵ درصدی مردم ایران در آن رقم خورد، هوشیاری و آمادگی برای مقابله با سناریوهای جبهه نفاق و ضد انقلاب را در جامعه ارتقا بخشیده و ضمن استحکام نظام اسلامی و ناکامی پروژه‌های دشمن، مانع بروز فتنه‌های مشابه در روند حرکت رو به جلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

یوم الله ۹ دی سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی، سرآغازفصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و بیعت مجدد با امام خامنه‌ای (مدظله العالی) ، پیام ولایت‌مداری ملت بسیجی و قدرشناس را به جهانیان فریاد زد و مردم بصیر و انقلابی با حضور پرشکوه و یکپارچه در آن راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست‌آموز او نخواهد توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کند.

اینک در هفتمین سالروز این حماسه جاوید عاشورایی و زیباترین تصویر تجلی عشق و ارادت ملت مسلمان ایران به انقلاب و ولایت، بسیج جامعه زنان استان اصفهان ضمن گرامیداشت این خاطره شیرین و حماسه به‌یادماندنی، همراه با آحاد امت اسلامی همچون سنوات گذشته، آمادگی حضور خود را در تمامی صحنه‌های دفاع از انقلاب و نظام و پیوند عاشورایی با ولایت اعلام می‌دارد.

بانوان انقلابی و بصیر ایران اسلامی با اقتدا به اسوه تقوی و بصیرت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها درحمایت از ولایت، همچون گذشته در صحنه های گوناگون انقلاب حضوری مداوم و گسترده دارند و آماده جانفشانی در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌باشند.

در زمانه‌ای که دشمنان اسلام لحظه‌ای دست از دشمنی برنمی‌دارند و مزدوران آنان در هم‌دستی با ایشان برای فشار بیشتر به مردم ایران و نظام اسلامی، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند و کار به جایی می‌رسد که مزدوری خود را با نامه نگاری علنی [۱] به دشمنان برای تشدید تحریم ها علیه ایران اسلامی به اثبات می رسانند؛ بانوان فهیم انقلابی با الهام از آموزه‌های دینی و با برافراشته نگه داشتن پرچم بصیرت، آگاهی و حرکت در مدار ولایت فقیه در هر زمان و مکان، اجازه نخواهند داد که دنباله‌های داخلی و خارجی فتنه ۸۸ و مزدوران آنان فرصت مجددی برای ایجاد فتنه‌های شیطانی و براندازانه جدید خود بیابند و به فضل الهی، تحت ولایت و زعامت رهبر و مولای بصیر و شجاع خود حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) پرشتاب‌تر از گذشته مسیر پیشرفت، تعالی و حرکت برای تمدن‌سازی نوین اسلامی را تداوم خواهند بخشید.

بسیج جامعه زنان استان اصفهان

—————————————————————————————————————————

[۱] – اشاره به نامه ۳۰ نفر از دنباله های داخلی مقیم خارج و ضد انقلاب به ترامپ جهت تشدید فشارها بر ایران وتحریم های بیشتر، ۴/۱۰/۹۵

انتهای پیام

درج دیدگاه

تازه ها