• کدخبر: 36896
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۳۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۵
  • چاپ خبر

حمایت از فعالیت‌های مد و لباس در قانون برنامه ششم توسعه

رئیس دفتر امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه گفت: در برنامه ششم تلاش کرده‌ایم تا جایگاه مد و لباس به خوبی دیده شود و این نگاه حمایتی دیگر نمی‌تواند متوقف شود.

به گزارش آرمان زنان، به نقل از روابط عمومی کارگروه مد و لباس، دکتر رضا معصومی‌راد در حاشیه همایش کارشناسان حوزه مد و لباس ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور بر ضرورت همکاری دیگر نهادهای فرهنگی کشور با کارگروه ساماندهی مد و لباس خبر داد و گفت: قطعا امر فرهنگی مهمی چون مد و لباس که با تلاش‌های دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس جان گرفته، نیازمند همکاری موثرتر دیگر نهادهای فرهنگی چون آموزش و پرورش، شهرداری‌ها، وزارت علوم، صداوسیما، وزارت صنعت، معدن و تجارت و دیگر وزارتخانه‌های مرتبط است.

وی ادامه داد: در سازمان برنامه و بودجه تلاش خواهیم کرد تا از برنامه‌های ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت‌های لازم را انجام دهیم تا بتوانیم در رسیدن به اهداف طراحی شده موفق باشیم.

رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور همچنین گفت: در بودجه سال آینده نگاه ویژه‌ای به حوزه مد و لباس شده و با توجه به رشد روزافزون این حوزه افزایش هم پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

درج دیدگاه

تازه ها