• کدخبر: 36720
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۴۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
  • چاپ خبر
نامه بسیج جامعه زنان خطاب به نمایندگان مجلس:

تصویب طرح سه‌فوریتی مجلس پاسخی قاطع به اقدام اخیر و غیرقانونی سنای آمریکا است

بسیج جامعه زنان کشور به نمایندگی از ۹ میلیون زن بسیجی خواستار واکنش جدی مجلس شورای اسلامی و دولت است تا در این راستا به وظیفه انقلابی خود عمل کنند. لذا از رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان خانه ملت می‌خواهد در نهایت اقتدار و با موضعی عزتمندانه که در شان ملت آزاده و سربلند ایران است در اسرع وقت و بدون کوچکترین اتلاف زمانی، طرح سه فوریتی برای از سرگیری فعالیت های تعلیق شده هسته ای را با اکثریت آرا به تصویب رساند.

به گزارش آرمان زنان به نقل از بسیج جامعه زنان، سازمان بسیج جامعه زنان کشور با انتشار نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار واکنش جدی و قاطع نمایندگان مجلس در تصویب این طرح ضد برجامی شد.

در متن این نامه آمده است:

در چند روز گذشته شاهد حرکتی غیرقانونی و تصویب قانون ISA (تمدید ۱۰ساله تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران) در سنای امریکا بودیم، قانونی که دوباره بدعهدی و پیمان شکنی آمریکا را ثابت کرد و نقض کامل و قطعی برجام بود.هر چند که برجام نیز از روز نخست توافق نابرابری بود که هیچ‌یک از خطوط قرمز نظام و رهبری معظم انقلاب در آن رعایت نشده و داده‌ها و ستانده‌هایش بر خلاف مصلحت نظام و آینده ملت ایران بود.

سندی نابرابر، تحقیرآمیز بر علیه ملت و توافقی که شمشیر تحریم را بالای سر کشور نگه داشته و با بازکردن درب تمامی مراکز حساس نظامی و امنیتی کشور به روی دشمن، زمینه‌ی تحقیر ملت، بازرسی از تمام مراکز حساس کشور و حتی بازجویی از دانشمندان ما را نیز پدید ‌آورد.

اما امروز مصوبه سنای آمریکا نشان داد که این کشور برهمان توافق نیز پایبند نبوده و منافع شخصی و مهم خود را هیچ گاه با مواد و قوانین برجام عوض نخواهد کرد.

بسیج جامعه زنان کشور به نمایندگی از ۹ میلیون زن بسیجی خواستار واکنش جدی مجلس شورای اسلامی و دولت است تا در این راستا به وظیفه انقلابی خود عمل کنند. لذا از رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و نمایندگان خانه ملت می خواهد که در نهایت اقتدار و با موضعی عزتمندانه که در شان ملت آزاده و سربلند ایران است در اسرع وقت و بدون کوچکترین اتلاف زمانی، طرح سه فوریتی برای از سرگیری فعالیت های تعلیق شده هسته ای را با اکثریت آرا به تصویب رساند.

بدون شک واکنش جدی و قاطع نمایندگان مجلس در تصویب این طرح ضد برجامی که مقابله با مصوبه سنای آمریکا است، پاسخ دندان شکنی به زیاده خواهی های آمریکا و بد عهدی آنان در قبال برجام بوده و دولت نیز مکلف و ملتزم به اجرای آن خواهد بود.

انتهای پیام

درج دیدگاه

تازه ها