• کدخبر: 36552
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۰۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
  • چاپ خبر
در هفت ماهه نخست سال جاری؛

پسران در تولد از دختران پیشی گرفتند

در هفت ماهه نخست سال از ۵۰ هزار و ۲۰۴ مورد ولادت در استان اصفهان ۲۵ هزار و ۷۶۲ مورد پسر و ۲۴ هزار و ۴۴۲ نوزاد دختر بوده‌اند.

به گزارش آرمان زنان، کارشناس آمار ثبت احوال استان اصفهان در گفت وگو با ایسنا با اشاره به ۱۳هزار و ۶۲۰ مورد فوت در هفت ماهه نخست سال جاری در استان اصفهان اظهار کرد: از این تعداد شش هزار و ۶۸۴ مرد و پنج هزار و ۸۶۹ زن بوده اند و در هزار و ۶۰ مورد جنسیت متوفی ثبت نشده است.

خدامی با اشاره به آمار متوفیان اصفهان در هفت ماهه نخست سال، اضافه کرد: پنج هزار و ۳۰۳ فوت در این مدت اتفاق افتاده که از این تعداد دو هزار و ۹۸۲ مورد مرد و دو هزار و ۲۵۹ زن بوده است. هم چنین در ۶۲ مورد جنس متوفی نامشخص بوده است.

وی به آمار ولادت در هفت ماهه نخست سال در استان اشاره کرد و ادامه داد: در این مدت ۵۰ هزار و ۲۰۴ مورد ولادت ثبت شده است که ۲۵ هزار و ۷۶۲ مورد پسر و ۲۴ هزار و ۴۴۲ نوزاد، دختر بوده اند.

این کارشناس آمار ثبت احوال استان اصفهان به آمار ولادت در شهر اصفهان در هفت ماهه نخست سال اشاره کرد و گفت: در این مدت ۲۱ هزار و ۴۸۷ مورد ولادت اتفاق افتاده است که از این تعداد ۱۰ هزار و ۹۲۴ نوزاد پسر و ۱۰ هزار و ۵۶۳ مورد دختر بوده اند.

درج دیدگاه

تازه ها