• کدخبر: 34703
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۲۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
  • چاپ خبر
مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان:

بیمه اوقات فراغت جوانان به شهریور نرسید / رونمایی بعد از محرم و صفر

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه مقدمات لازم برای رونمایی از بیمه اوقات فراغت در شهریور ماه فراهم نشد، گفت: امیدواریم شرکت بیمه بتواند اقدامات لازم را نهایی کند تا بتوانیم بعد از ماه‌های محرم و صفر شاهد رونمایی از بیمه اوقات فراغت جوانان باشیم.

به گزارش آرمان زنان، محسن طلایی در گفت‌و گو با فارس در مورد رونمایی از بیمه و پورتال اوقات فراغت که قرار بود در اواخر شهریور ماه انجام شود، گفت: قرار بود بیمه اوقات فراغت تا پایان شهریور رونمایی شود که متأسفانه بیمه مربوطه نتوانست آن را آماده کند.

وی ادامه داد: با توجه به در پیش رو بودن ماه‌های محرم و صفر رونمایی از بیمه اوقات فراغت به بعد از این ایام موکول شده است اما در مورد پورتال اوقات فراغت نیز اقدامات لازم انجام شده است تا به صورت پایلوت در دو استان اجرایی شود و سپس به صورت گسترده در تمام استان‌ها اجرا خواهد شد.

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: هم اکنون در حال برنامه ریزی برای یک جشنواره روستایی هستیم که در استان ایلام و با تأکید بر بومی‌سازی امکانات، ورزش‌های بومی و آیین ‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

درج دیدگاه

تازه ها