• کدخبر: 14066
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۲۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
  • چاپ خبر
رسوایی دیگر برای مدعیان حمایت از کودکان؛

بیانیه شورای فرهنگی اجتماعی زنان در محکومیت سوزاندن نوزاد ۱۸ ماهه

شورای فرهنگی زنان در بیانیه‌ای سوزاندن نوزاد ۱۸ ماهه توسط رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرد، در این بیانیه آمده است: زنده سوزاندن نوزاد شیرخواره در مقابل چشمان بهت‌­زده جامعه جهانی، رسوایی دیگری برای مدعیان حمایت از کودکان است.

به گزارش حیا به نقل از فارس، شورای فرهنگی اجتماعی زنان در محکومیت سوزاندن نوزاد ۱۸ ماهه توسط رژیم غاصب صهیونیستی بیانیه‌ای را منتشر کرد که در این بیانیه آمده است:

مردم بی‌­دفاع، مظلوم و مسلمان فلسطین بار دیگر شاهد جنایتی وحشیانه و تراژدی غمناک دیگری در سرزمین ادیان الهی و اولین قبله­‌گاه مسلمانان بودند. زنده زنده سوزاندن نوزاد شیرخواره در مقابل چشمان بهت‌­زده جامعه جهانی، رسوایی دیگری برای مدعیان دروغین حقوق بشر و نیرنگ بازان مدعی حمایت از حقوق زنان و کودکان، رقم زد.

در ادامه این بیانیه آمده است: قدرت روزافزون جبهه مقاومت اسلامی با حضور و حمایت­‌های همه جانبه زنان غیور و آزادی‌­خواه فلسطین، چنان رعشه­‌ای بر اندام رژیم صهیونیستی انداخته است که هر روز دست به جنایات هولناکی می­‌زنند.

آنچه که روز گذشته رخ داده است چیزی جز نمایش عجز و ناتوانی سربازان تا بن دندان مسلح این غده سرطانی در منطقه نمی­‌باشد و تأسف آور اینکه هیچ اعتراضی از طرف مدعیان طرفدار حقوق بشر و حتی انجمن­‌های حمایت از حیوانات صادر نشده است.

شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه، غیرانسانی و ضدبشری رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی و ابراز همدردی با تمام زنان و کودکان مظلوم فلسطین، از انسان­های آزاده­ جهان، عموم مسلمانان جهان، سازمان بین­‌المللی و نهادهای به اصطلاح مدافع حقوق بشر درخواست می­‌نماید که به پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین با محکوم نمودن این جنایات وحشیانه و شنیع، از ادامه کشتار مسلمانان مظلوم و بی‌­دفاع توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی جلوگیری کنند.

به امید خدای قادر متعال آینده از آن مسلمین است.

انتهای پیام

درج دیدگاه

تازه ها