• کدخبر: 10263
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
  • چاپ خبر
پایان مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بانوان؛

ندا شهسواری مقتدرانه مسافر چین شد

مرحله پایانی مسابقات انتخابی تیم ملی بانوان از صبح امروز در آکادمی بین‌المللی تنیس روی میز پیگیری شد و بعد از برگزاری دو مرحله انتخابی اعضای تیم ملی بانوان مشخص شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری حیا به نقل از فارس ، در این مسابقات هشت بازیکن با اندوخته خود از دو مرحله قبلی برای تصاحب پیراهن تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ چین به رقابت پرداختند.

مرحله اول این مسابقات از روز ۲۵ بهمن ماه با حضور ۱۰ بازیکن آغاز شد و پس از انجام مسابقات به صورت دوره ای ۸ بازیکن جواز حضور در مرحله پایانی را کسب کردند.

مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی روز گذشته برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها ندا شهسواری بانوی المپیکی ایران مقتندرانه با کسب ۳۲ امتیاز و بدون شکست در دو مرحله موفق به پوشیدن پیراهن تیم ملی شد. شهسواری در این رقابت‌ها تنها ۶ گیم را به حریفان واگذار کرد. پس از شهسواری، محجوبه عمرانی که در مسابقات رده بندی اول شده بود با ۲۸٫۵ امتیاز دوم شد و مریم صامت با ۲۶ امتیاز سوم شد.

برای مسابقات رده بندی بانوان ضریب امتیازی ۰٫۵ در نظر گرفته شده بود که ۱۰ بازیکن برتر رده بندی ایران با امتیازات کسب شده از این مسابقات در رقابت های انتخابی حاضر شدند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

تازه ها